Avena Boutique Hotel.

Takich zabytkowych kamienic nie brakuje zwłaszcza w Krakowie. – Hotel Avena powstał z połączenia dwóch kamienic, które dawniej były zamieszkiwane przez krakowskich mieszczan.

„Avena” to owies z języka hiszpańskiego i włoskiego. Całość komponuje się bardzo elegancko. Do Wykończenia Hotelu użyto naturalnych materiałów. Tkanina firanowa swoją strukturą przypomina gęstą gazę bawełnianą którą kiedyś używano do przesiewania plonów. Tkanina zasłonowa w kolorze dojrzewającego zboża nadaje wnętrzu ciepła i elegancji. Pokoje zostały urządzone z wykorzystaniem naturalnych materiałów: drewna, szkła oraz elementów metalu, które podobnie jak zastosowane kolory i wzory nawiązują do kupieckich korzeni Nowego Kleparza.

Nasza firma uczestniczyła w projekcie od samego początku . Pełna wycena przygotowanie materiałów oraz harmonogramu realizacji to należało do zespołu DI . Najtrudniejszym elementem był zgranie prac wykończeniowych z montażem. Wielokrotnie przekładany termin oddania budynku utrudniał nam prace gdyż w trakcie tej realizacji równocześnie wykonywaliśmy inna. W efekcie końcowym hotel został oddany na czas a my jesteśmy dumni z naszej pracy.