” Miedz zawsze szykowna „

Miedź sprawia, że ​​nowoczesne wnętrza i dekoracje wyglądają bogato i stylowo. Akcenty miedzi wprowadzają świecące, ciepłe i piękne odcienie głębokiego pomarańczu. Działają wspaniale w neutralnych kolorach

Miedź jest wspaniałym metalem do dekoracji zewnętrznych i wewnętrznych domów. Miedziane oprawy, dekoracje domu i kolory farb łączą barwy pomarańczowe i różowe. Można je łatwo dopasować do istniejącego wystroju wnętrza i dekoracji. Ciepła i miękka miedź sprawdza się w neutralnych kolorach i we wszystkich ciepłych i zimnych kolorach.

Metalowe przedmioty, dekoracje ścienne, meble pokojowe i drobne akcenty z miedzi nadają elegancji blasku, ciepła i luksusu każdemu wnętrzu. Miedziane dekoracje ścienne, meble pokojowe i małe akcenty tworzą wspaniałe kontrasty z zimnym srebrem i jasnymi złotymi kolorami, rustykalnym drewnem i teksturowanymi powierzchniami, pomalowanymi ścianami i skórą.


Miedź ma właściwości antybakteryjne, dlatego stosuje się ją do blatów kuchennych, zlewozmywaków łazienkowych i kuchennych, klamek do drzwi i przyborów. Miedź świetnie nadaje się do nowoczesnych projektów łazienkowych i kuchennych. Najłatwiejszym sposobem na ulepszenie nowoczesnego wystroju wnętrza z użyciem miedzi jest zastosowanie niewielkich dekoracji domowych i akcesoriów miedzianych. Innym doskonałym sposobem na wprowadzenie do domów majestatycznych kolorów miedzi jest stosowanie kolorów farb miedzianych i dekorowanie tkanin w kolorach miedzi.

zdjęcia z www.lushome.com

 

 

Połączenie stylu prowansalskiego z miedzianymi akcentami

 

Szalone świeczniki a z tyłu dekoracja okna tkanina DIM OUT

 

Nietypowa miedziana wanna

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *